Valmiera uzvar LU otro reizi

- 23.Marts, 2015

Patiešām, mājinieku panākums sestdienas Aldaris LBL regulārā čempionāta spēlē bija tikai otrais abu komandu šīs sezonas četrās cīņās. Vēl vairāk — spēlējot praktiski bez četriem vēl nesen Valmieras starta piecnieka basketbolistiem (traumēti Vītols un Hērts, it kā apslimis Iļjins, tāds galīgi bikls un nevarīgs Dovers), valmierieši izcīnīja pārliecinošāko uzvaru šosezon, sagraujot LU studentus ar 35 punktu pārsvaru.

Valmiera - Latvijas Universitāte 88:53 (22:16, 21:10, 21:18, 24:9)

Šajā mačā laukumā intriga nesanāk. Kā mājinieki sāk, tā aizbrauc! Plus 10 Valmierai jau 9. minūtē pēc 2 Čižauska soda metieniem (19:9), pēc ļoti agresīvi un veiksmīgi spēlējošā Šķēles gūtā groza pirmā puslaika priekšpēdējā minūtē jau plus 18 (42:24), bet 20 minūtēs mūsējiem plus 17 pie 43:26. Spēle sokas visiem valmieriešiem ar Šķēli, Rozīti un Čižausku priekšgalā, izņemot varbūt vienīgi Doveru, kurš nekādi netiek pie groza gūšanas.

KAPTEIŅA PIEMĒRS. Sestdienas mačā ļoti sportiski nikns pret savu bijušo komandu bija Valmieras kapteinis Kristaps Dārgais (pa kreisi), kurš bija arī rezultatīvākais mājinieku rindās. Šajā spēles epizodē valmierietis zem viesu groza cīņā pret labāko vīru LU sastāvā Ingaru Aizpuru.