Valmiera/ORDO sakauj Pērnavas ostiniekus

- 4.Decembris, 2015

Trešdien mūsu basketbolisti BBL čempionāta A grupas turnīra mačā izbraukumā Pērnavā ar iespaidīgu pārsvaru aizvadīja visas 40 minūtes, un tikai saskaņota vietējo tiesnešu darbība ļāva mājiniekiem izvairīties no 100 zaudētiem punktiem un 40 punktu deficīta uz rezultātu tablo...

Port of Parnu – Valmiera/ORDO 69:92 (13:29, 14:22, 14:26, 28:15)

Viesiem nebija pieteikts Čižausks, malā palika arī Jonāts, taču tas valmieriešu ātrumu nemazināja. Mājinieki netika vadībā ne mirkli visā mačā! Dabūjuši nokdaunu jau startā, kad 5. minūtē viesu pārsvars pie 17:2 sasniedz 15 punktus, pērnavieši tā arī nespēj rast pretargumentus mūsējo spēlei abos laukuma galos. 9. minūtē pēc Kārļa trejača jau gandrīz plus 20 pie 29:10, tad nelielas igauņu aktivitātes otrās ceturtdaļas sākumā, bet jau 17. minūtē valmierieši pārsvaru pirmoreiz ieved trešajā desmitā — pēc Iļjina metiena 43:21. Faktiski viss skaidrs jau pēc 20 minūtēm — 51:27.

22. minūtē pēc Rozīša 2/2 jau plus 30 un 57:27. Nu mājinieki visai nekautrīgi mēģina spēlēt ar 8 vīriem laukumā... Dabūjuši nost no laukuma ar 5 piezīmēm 18 minūtēs Rozīti jau trešās ceturtdaļas vidū, soģi knaši svilpj pārkāpumus arī otram mūsu centram Iļjinam — trešās ceturtdaļas izskaņā 4 minūšu laikā Viktoram 4 piezīmes, tomēr tieši viņš pabeidz 30 minūtes — 77:41 un plus 36 viesiem!

EJAM UZ GROZU! Spēles epizodē abi mūsu komandas produktīvākie spēlētāji Pērnavas mačā — 21. numurs Aigars Šķēle (ef. koef. +18) un 15. numurs Dāvis Rozītis (+17). Edgara Vaivada foto