VDMV studentu sasniegumi

- 26.Janvāris, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Liesma apciemoja Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) audzēknes un skolas direktori Inesi Mētriņu, lai aprunātos par pēdējo mēnešu vērā ņemamiem studentu sasniegumiem. 

VDMV direktore Inese Mētriņa intervijas sākumā stāsta:

«Audzēkņu aktivitātes ir sais­tītas ar skolas attīstības virzienu, jo skola kā izglītības iestāde valstī nepārtraukti ir kādā attīstības stadijā. Patlaban mūsu attīstības virziens ir noteikts līdz 2027. gadam, tas ir iestrādāts arī skolas attīstības stratēģijā, un šīs stratēģijas kvalitātes rādītājos  viens no virzieniem ir ilgtspēja, zaļā domāšana un iekļaujoša vide vai iekļaujoša izglītība. Neapšaubāmi – domājot par mūsu mākslas un dizaina izglītības programmām, par audzēkņu kvalitatīvu sagatavošanu – angļu valoda un starptautiskie sakari ir ļoti būtiski, lai mēs varētu šos rādītājus tikai uzlabot. Šajā mācību gadā mums ir izdevies diezgan daudz attīstības virzienā izdarīt.»

VDMV MEITENES. No kreisās pirmajā rindā: Dārta Kancēviča un Patrīcija Psjuka, otrajā rindā: Renāte Beļājeva, Samanta Ābola, Helēna Razminoviča un Katrīna Jakovļeva. VDMV publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru