«Viesistabas» fotogrāfe

- 9.Jūlijs, 2021
Viesis
Laikrakstā

LAURA STRAUTIŅA iemūžina fotogrāfijā mirkļus, emocijas un skaistumu. Fotografēšana vienmēr ir bijusi viņas hobijs. Liesma satikās ar Lauru, lai uzzinātu par viņu kaut ko vairāk.

Dzimusi Liepājā

Tur dzīvoju mājā tuvu jūrai. Liepājā joprojām dzīvo daudzi mani radinieki, pamatskolas gados, kad bija vasaras brīvlaiki, tos pavadīju pie radiniekiem. Mamma izdomāja, ka jāpārvācas dzīvot un strādāt Rīgā, kad man bija trīs gadi. Mamma šuva skaistas drēbes. Bērnudārzu izmācījos Rīgā, bet pirmsskolas klasi – jau Valmierā.

Valmierā sākusi dzīvot no sešu gadu vecuma

  1. Valmieras 5. vidusskolā no pirmās līdz 12. klasei. Skolas laikā biju enerģiska, stundās lasīju grāmatas, kas nepatika skolotājām. Apmeklēju teātra pulciņu, kas ļoti labi tagad noder – fotografējot cilvēkus, kad viņiem jāpamaina emocijas, es viņiem rādu piemēru. Tāpat vairākus gadus gāju peldēšanā un izbaudīju sacensības, protams, pamēģināju arī radošos pulciņus, arī mašīnu modelēšanu, skolas laikā vēlējos mācēt visu!

Skolas laikā Laura domāja, ka nākotnes profesija būs friziere

Man patika izpausties – veidojot frizūras, arī draudzenēm patika. Mana mamma jau divdesmit gadus strādā par tirdzniecības pārstāvi matu kosmētikas zīmolā Schwarzkopf Professional. Esmu viņai braukusi līdzi uz semināriem, esmu bijusi tur arī modele, kurai veidoja trakas frizūras. Fotografēju Schwarzkopf seminārus, sākumā mazliet kopā ar citu fotogrāfu, tagad fotografēt aicina pārsvarā mani. Mamma man ir liels atbalsts darbā, jo pieskata manu mazo puisīti, kamēr man ir garās kāzu dienas, vai Ziemassvētku laikā, kad dzīvoju pārsvara fotostūrītī.

LAURA STRAUTIŅA fotosesijā.  Lienes Daugules foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru