Vislatviskākais itālis

- 28.Maijs, 2021
Viesis
Laikrakstā

Ar šo atraktīvo puisi man saruna absolūti nav iepriekš plānota, taču pēkšņi radušos iespēju iztaujāt Latvijā populāru cilvēku žurnālists garām laist, protams, nevar. Kā jau itālis, viņš ir atsaucīgs un atvērts maniem jautājumiem,  un Gaujas plostnieku svētku vakarā Strenčos saruna būs bez striktiem rāmjiem, par visu ko. Uz visiem jautājumiem viņš – ROBERTO MELONI – allaž gatavs atbildēt, gluži kā kaķis, kurš vienmēr krīt uz kājām.

Jūs, pulciņš populāru cilvēku, tagad esat savākušies kopā un, labā nozīmē domājot, vazājaties apkārt pa visu Latviju. 

Labā nozīmē. Sandis, mūsu foršais cilvēks, sazvanīja mani un jautāja: vai tu, Roberto, gribētu piedalīties pop-up tirdziņā? Kas tas ir? Vienkārši tāpēc, ka nevar uzstāties, nedrīkst neko dziedāt un piedalīties pasākumos, tomēr var tirdziņos piedalīties ar citām savām lietām, kuras varbūt tu pats pat neesi iedomājies, ka varētu to darīt.

Tev taču Itālijā nevienas grāmatas par tevi nav... 

Ir, ir! 

Tomēr tur tu esi tikai viens no, kamēr Latvijā – pats galvenais itālis! 

Tā tu man, Gunti, saki... Arī Itālijā esmu dažas lietas paveicis. Labi, ka mana mamma Itālijā ir priecīga par to, ko es daru, ka viņa lepojas ar mani. Zini, man galvenais – ka esmu šeit un ka cilvēki skatās raidījumu...

Es arī reizēm paskatos. Man patīk.

Normāli sanāk? Nāc pie manis gatavot!

Es vairāk esmu ēdiena patērētājs, nevis gatavotājs. Mūsu dzimtā izcils pavārs ir mans tēvs, vectēva pēdās iet arī mans dēls, bet es pats esmu izkritis no šīs aprites.

(Te mums sarunā rakstāmpauze, jo Roberto jāieraksta novēlējums kādā grāmatā.)

SOLO. Kaut arī Roberto ir dzimis Sardīnijā, viņš šobrīd jau pamatīgi iegrimis latviešu kultūrvidē. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru