Guna Ķibere

Valmieras salātiem – 55

15.Maijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novads visas Latvijas mērogā izceļas ar savu kulināro mantojumu, it sevišķi ar to, ka daudziem ēdieniem un dzērieniem doti vietvārdu un upju nosaukumi.

Gatavo gardi un gudri

9.Septembris, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

12. augusta «Liesmā» rubrikā «Mājā un sētā» publicējām Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistes GUNAS ĶIBERES rakstu «No vienas sagataves – trīs gardi ēdieni», kurā viņa dalījās ne tikai savā pieredzē, bet arī ar receptēm. 

No vienas sagataves – trīs gardi ēdieni

12.Augusts, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

Šonedēļ, 10. augustā, atkal biju uzaicināta uz Rīga TV 24 raidījumu «La dolce vita» Šoreiz darbošanās tēma TV virtuvē bija «Gatavo gudri!» Piedāvāju arī «Liesmas» lasītājiem labu ideju vakariņām. 

Rūjienas ražojumi Vācijā

19.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau ceturto gadu pēc kārtas Rūjienas pašvaldība bija saņēmusi ielūgumu no Gīterslo apriņķa Šteinhāgenas pašvaldības (Vācija) piedalīties Adventes labdarības tirdziņā, kas notiek katru gadu Pirmajā adventē. Šogad no Rūjienas uz Šteinhāgenu tika vesti Rūjienas amatnieku biedrības «Rūzele» amatnieku un mājražotāju darbi un pārtikas produkti. Tāpat svētku vedumā bija arī gardie SIA  «Liepkalni» cepumi, piparkūkas un pat piparkūku mīkla. Šo gadu laikā mēs jau esam pieradinājuši vācu draugus ēst pelēkos zirņus ar speķi,  kā arī grūbu putru un sukādes.

Rūjienas un Higašikavas sadarbība turpināsies

15.Jūlijs, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rūjienas novada pašvaldībā nesen viesojās Japānas pilsētas Higašikavas pašvaldības un uzņēmēju delegācija, lai atzīmētu abu pilsētu sadraudzības līguma parakstīšanas sesto gadskārtu. Abu pilsētu oficiāls sadraudzības līgums noslēgts 2008. gada 17. jūlijā Higašikavā. Vizītes galvenais praktiskais uzdevums bija veicināt abu pašvaldību sadarbību lauksaimniecībā, arī turpināt sadarbību izglītībā un kultūrā. Atbilstoši šīm jomām vizītes dalībniekiem tika piedāvāta attiecīga programma.