Guna Ķibere

Gatavo gardi un gudri

9.Septembris, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

12. augusta «Liesmā» rubrikā «Mājā un sētā» publicējām Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistes GUNAS ĶIBERES rakstu «No vienas sagataves – trīs gardi ēdieni», kurā viņa dalījās ne tikai savā pieredzē, bet arī ar receptēm. 

No vienas sagataves – trīs gardi ēdieni

12.Augusts, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

Šonedēļ, 10. augustā, atkal biju uzaicināta uz Rīga TV 24 raidījumu «La dolce vita» Šoreiz darbošanās tēma TV virtuvē bija «Gatavo gudri!» Piedāvāju arī «Liesmas» lasītājiem labu ideju vakariņām. 

Rūjienas ražojumi Vācijā

19.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau ceturto gadu pēc kārtas Rūjienas pašvaldība bija saņēmusi ielūgumu no Gīterslo apriņķa Šteinhāgenas pašvaldības (Vācija) piedalīties Adventes labdarības tirdziņā, kas notiek katru gadu Pirmajā adventē. Šogad no Rūjienas uz Šteinhāgenu tika vesti Rūjienas amatnieku biedrības «Rūzele» amatnieku un mājražotāju darbi un pārtikas produkti. Tāpat svētku vedumā bija arī gardie SIA  «Liepkalni» cepumi, piparkūkas un pat piparkūku mīkla. Šo gadu laikā mēs jau esam pieradinājuši vācu draugus ēst pelēkos zirņus ar speķi,  kā arī grūbu putru un sukādes.

Rūjienas un Higašikavas sadarbība turpināsies

15.Jūlijs, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rūjienas novada pašvaldībā nesen viesojās Japānas pilsētas Higašikavas pašvaldības un uzņēmēju delegācija, lai atzīmētu abu pilsētu sadraudzības līguma parakstīšanas sesto gadskārtu. Abu pilsētu oficiāls sadraudzības līgums noslēgts 2008. gada 17. jūlijā Higašikavā. Vizītes galvenais praktiskais uzdevums bija veicināt abu pašvaldību sadarbību lauksaimniecībā, arī turpināt sadarbību izglītībā un kultūrā. Atbilstoši šīm jomām vizītes dalībniekiem tika piedāvāta attiecīga programma.

Rūjienas diena Karksi-Nuijā

21.Maijs, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Dažāda sadarbība ar tepat Igaunijas pierobežā esošo pilsētu Karksi-Nuiju Rūjienai bijusi jau vairāk nekā divdesmit gadu. Kopīgi rakstīti dažādi pilsētu projekti, kopīgi izdoti tūrisma ceļveži un kartes, rīkotas izstādes, sporta pasākumi un pieredzes apmaiņas. Šī gada februārī dzima ideja par to, ka mēs, rūjienieši, 17. maijā varētu parādīt sevi kultūras jomā Karksi-Nuijā,  savukārt tās iedzīvotāji dotos uz Rūjienu 20. septembrī.