Pēc lrf.lv informācijas

«Baltic Chain tour» Latvijas etaps startē Valmierā

29.Augusts, 2018
Sports
Laikrakstā

Viņnedēļ visās trīs Baltijas valstīs norisinājās starptautiska mēroga daudzdienu velobrauciens «Baltic Chain tour». Latvijas sporta līdzjutējiem sacīkstes  klātienē bija iespējams vērot otrajā posmā, kad tas sestdien velobraucējus no starta Valmierā veda caur Smilteni un Cēsīm līdz finišam Siguldā.

Treimanis uzvar SMScredit.lv BMX čempionāta ceturtajā posmā

21.Jūnijs, 2018
Sports
Laikrakstā

Sestdien lieliskā gaisotnē Burtnieku novada Avotos aizvadīts SMScredit.lv BMX čempionāta ceturtais posms. BMX sportistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Īrijas klubiem sacensībās uzņēma Tālava/VBSS klubs, kas ir viena no senākajām un panākumiem bagātākajām BMX sporta organizācijām Latvijā. Kopumā uz starta 20 dažādās vecuma un meistarības grupās izgāja 350 dalībnieki.

Startējusi SEB MTB maratona sezona

3.Maijs, 2017
Sports
Laikrakstā

Svētdien ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēja 2017. gada SEB Kalnu divriteņu maratona sezona. Prestižajā Toyota Hybrid distancē dubultuzvaru izcīnīja ZZK komandas sportisti Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons, bet starp dāmām ātrākā izrādījās Rietumu banka - Rīga vienības pārstāve Lelde Ardava. Masveidīgajā Virši-A distancē triumfēja Kristofers Bindemanis un Beate Kovgere.

Štrombergs BMX superkrosa sezonu noslēdz ar 3. vietu kopvērtējumā

11.Oktobris, 2016
Sports
Laikrakstā

Nedēļas nogalē ASV pilsētā Sarasotā norisinājās Pasaules kausa BMX superkrosā sezonas noslēdzošais posms. Latviju sacensībās pārstāvēja trīs mūsējie — Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide, kā arī Kristens Krīgers, visi būvniecības uzņēmuma Monum atbalstītie sportisti.

Ķiksis — divkārtējs pasaules meistars treka riteņbraukšanā

7.Oktobris, 2016
Sports
Laikrakstā

Šonedēļ Lielbritānijas pilsētā Mančesterā norisinās tradicionālais pasaules čempionāts riteņbraukšanā trekā meistaru (veterānu) grupām. Dažādās vecuma grupās startē vairāki simti dalībnieku, tostarp virkne bijušo treka riteņbraukšanas leģendu.