Valmiermuižas kultūras biedrība

Teātra kafejnīcā atklās Māra Bišofa izstādi

12.Septembris, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Līdz ar Valmieras Drāmas teātra jauno sezonu tiek apdzīvota arī mākslas galerija Valmieras teātra kafejnīcā. Kā pirmā šajā sezonā apskatāma mākslinieka Māra Bišofa izstāde Dziesmu un deju svētki. Izstādes svinīgā atklāšana gaidāma 12. septembra vakarā, kad to simboliski ieskandinās un iedziedās Kocēnu novada jauktais koris Imera.

Dzīvā roka vakari Valmiermuižā

28.Jūnijs, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Jūlija siltie vakari Valmiermuižā vairs nav iedomājami bez dzīvās mūzikas koncertiem. Trīs jūlija piektdienās Valmiermuižas alus terasē, līdzās Valmiermuižas alus darītavai, baudīsim vasaru, roku, sarunas un kopā būšanu dzīvās mūzikas koncertvakaros.

Meistarnīcā «Atslodzes našķis – topinambūrs»

13.Marts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pavasara gaidīšanas laiks daudziem saistās ar atslodzes dienām un attīrīšanos, tāpēc ikvienu interesentu aicinām uz garšu meistarnīcu «Atslodzes našķis – topinambūrs» Valmiermuižas alus virtuvē 16. martā pl. 16. Tad izzināsim, kā dažādot savu uzturu šajā laikā, apgūsim jaunu recepti – piemērotu arī tiem, kuri ikdienā uzturā nelieto gaļu.

Par Latviju 20. gadsimtā

17.Aprīlis, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras Mākslas dienu laikā Valmiermuižā būs skatāma režisora Mārtiņa Eihes izrāde Taņas dzimšanas diena. Mākslas dienu apmeklētāji tiks laipni gaidīti 22. aprīļa vakarā Valmiermuižas alus darītavā, lai kopā atzīmētu šo notikumu. Izrādē piedalīsies aktieri  Artūrs Čukurs, Jānis Kronis un Jana Ļisova, kā arī pats režisors Mārtiņš Eihe.

Daudzinās Meteņdienu un andelēsies

19.Janvāris, 2018
Ekonomika
Laikrakstā

Lai ieskandinātu pavasara tuvošanos, 3. februārī no pl. 11 līdz 15 pie Valmiermuižas alus darītavas norisināsies Meteņdienas svinības un tirdziņš Gardu muti. Tirdziņā pulcēsies tirgotāji, kas piedāvās gan gardas ēdamlietas un našķus, gan dažādas amatnieku gatavotas lietas, kas noderēs saimniecībā. Meteņi ir arī ciemos braukšanas laiks, tāpēc būsim priecīgi uzņemt viesus, kopīgi izzinot tradīcijas, piedaloties darbnīcās, mielojoties Alus virtuvē un dodoties izjādēs ar zirgiem.

Laikmetīgā deja Valmiermuižā

16.Augusts, 2017
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmiermuižas stallī 3. septembrī notiks laikmetīgās dejas izrāde «Vērpete», kas ieguvusi Spēlmaņu nakts balvu par gada sasniegumu laikmetīgajā dejā. Lai bagātinātu līdzpārdzīvojumu, deju pavadīs dzīvā mūzika.