Galvenais, lai pašiem patīk

- 6.Janvāris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

«Es iebāžos visos commuros,» konstatē Inta viņai tik ļoti raksturīgajā humorā, kad uzskaitījusi savus vaļaspriekus un nodarbes. 

Viņa ir mediķe, sociālā darbiniece, mamma, vecmāmiņa, Rūķu ome nelielai rūķu kompānijai, kas Ziemassvētkos dara labus darbus, viņa cep latviskas tortes, žēlsirdīgi būtu ar mieru savās mājās izmitināt visus Rūjienas suņus, kas palikuši bez saimnieka gādības, bet viena no viņas dzīves ilglaicīgajām sirdslietām ir teātris. Un tas ir nopietni.

Rūjienā amatierteātrim ir ļoti sena vēsture un vienmēr bijusi teātrim atsaucīga publika. Jaunajos laikos, t.i., drīz pēc Atmodas, teātris uzplauka ar jaunu sparu, un sākās režisores Aidas Vasiļjevas laiks pārdesmit gadu garumā, kas Rūjienas kultūrtelpā iesakņojās ar augstu māksliniecisko kvalitāti un izveidojās par spēcīgu tradīciju. INTA ŠMITE ir viena no nedaudzajiem teātra dalībniekiem, kura ar nelieliem pārtraukumiem ir teātrim uzticīga visu šo laiku līdz pat šodienai, tāpat kā tagadējā režisore Dace Ķīkule, kura turpina teātra tradīcijas, uzņemoties tā vadīšanu.

Jāņu brīvdabas izrādes aizkulisēs no kreisās Dace Ķīkule un Inta Šmite. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Dace Stadlmann - 7.Janvāris, 2023 - 13:54

Sveiki!
Un fantastisks draugs, aprūpētājs veciem cilvēkiem Austrijā. Ļoooti gaidām mūsu pulciņā!
Lai prieks,laime, veselība un saticība nepamet ne brīdi!

Zinaida - 8.Janvāris, 2023 - 17:18

Ļoti forša damīte.

Pievienot komentāru