Vai nesaskaņas "Saskaņā"?

- 10.Septembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Pēc divu gadu sabūšanas partijas Saskaņa rindās par savu demisiju no Saskaņas valdes locekļa posteņa sociālajā tīklā Facebook paziņojis ekonomists Vjačeslavs Dombrovskis, par iemeslu minot «uzskatu atšķirības par plašu jautājumu loku, kuras kļuvušas tikai dziļākas». 

Tomēr pārsteidzīgi domāt, ka, pametot Saskaņas valdi, Vjačeslavs Dombrovskis kļuvis par kārtējo politisko tūristu – politiķis aģentūrai LETA atklājis, ka turpinās būt Saskaņas biedrs un strādāt partijas Saeimas frakcijā.

Atskatoties vēsturē, jāatceras, ka politikā Vjačeslavs Dombrovskis parādījās pirms deviņiem gadiem Zatlera Reformu partijas sastāvā, pēc pāris gadiem kļūstot par izglītības un zinātnes ministru Valda Dombrovska valdībā, bet nepilnu gadu vēlāk – par ekonomikas ministru Laimdotas Straujumas valdībā.

Nepilnus 43 gadus vecais Vjačeslavs Dombrovskis pieskaitāms pie Latvijas politiķu jaunā viļņa, kas audzis un skolojies jau atjaunotā Latvijas brīvvalstī, izglītošanos turpinot Klarka universitātē Amerikas Savienotajās Valstīs un iegūstot doktora grādu ekonomikā. Brīvi pārvalda angļu valodu un tāpat kā līdzšinējais Saskaņas līderis Nils Ušakovs raiti runā latviešu mēlē, bet ar jūtamu akcentu, kas pēc iekļaušanās Saskaņas rindās manā klausījumā kļuvis izteiktāks, – iespējams, lai izpatiktu krievvalodīgajam elektorātam, tādējādi uzsverot – es taču esmu savējais!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru