Komandai salds, Maksim — rūgts!

- 2.Jūnijs, 2014

SYFORM Latvijas I līgas futbola čempionā 10. kārta sākās piektdien Ķekavā, kur vietējā Auda uzņēma Valmiera Glass FK/BSS. Abām komandām šis mačs bija ļoti nozīmīgs — 3. vietu ieņemošo laukuma saimnieku uzvaras gadījumā viņi no tobrīd turnīra tabulas sestajā ailītē atrodamajiem valmieriešiem atrautos jau par 6 punktiem, savukārt mūsējo panākums viņiem ļautu punktu izteiksmē panākt konkurentus.

Valmierieši sāka vareni, līdz 22. minūtei iesitot trīs vārtus (Valdis Veinbergs, Alvis Dubovs, Kārlis Lācis), un, iespējams, jau noticēja uzvarai un trīs punktiem turnīra tabulā, taču Audas spēlētāji nepadevās un ar savu japāņu un brazīliešu leģionāru Goto un Baziliu pūliņiem līdz puslaika beigām divus vārtus atguva. Tomēr mūsējie spēja parādīt raksturu — 56. minūtē Alvim Dubovam izdevās atjaunot divu vārtu pārsvaru, ko mājiniekiem līdz spēles beigu svilpei tā arī neizdevās sadeldēt, un valmierieši svinēja uzvaru 4:2, pie viena sagādājot dāvanu komandas pussargam Maksimam Koļesņikovam, kas nākamajā dienā iestūrēja laulības ostā.

Citās šīs kārtas spēlēs FK Jēkabpils/JSC — FK Tukums 2000/TSS 1:1, Rīgas Futbola skola — FK Smiltene/BJSS 6:0, JFK Saldus — Preiļu BJSS 0:5, Rēzeknes BJSS — AFA Olaine 8:1, FK 1625 Liepāja — FK Ogre 1:0, Salaspils — FB Gulbene 0:7.

SYFORM I līgā bez zaudējumiem joprojām cīnās rēzeknieši, kas ar 30 punktiem atrodas vadībā, ar 28 punktiem seko FB Gulbene, ar 23 — FK 1625 Liepāja, bet ar 22 punktiem uzreiz trīs vienības —  RFS, valmierieši un  Auda.

Nākamajā kārtā mūsējo pretinieki Jāņa Daliņa stadionā sestdien pl. 15 būs turnīra pastarīši pļaviņieši, bet no konkurentiem savā starpā punktus dalīs RFS ar liepājniekiem un FB Gulbene ar Audu.