Sestdien — ar līderi

- 13.Jūnijs, 2014

SYFORM Latvijas 1. līgas futbola čempionāta 7. jūnija spēlē Jāņa Daliņa stadionā savu iespaidīgāko uzvaru šosezon izcīnīja Valmiera Glass FK/BSS komanda, kas ar 11:0 (6:0) sagrāva FK Pļaviņas DM vienību. Mūsējie rezultātu atklāja jau 5. minūtē, kad mērķi sasniedza Artūra Bankava raidījums. Viņa iesākto turpināja Roberts Siksalietis (12. min.), Alvis Dubovs (15.), atkal Siksalietis (17.), komandas kapteinis Valdis Veinbergs (32.) un atkal Dubovs (37.). Arī otrajā puslaikā valmierieši pie sasniegtā neapstājās: 49. minūtē Alvis Dubovs bija precīzs no 11 m atzīmes, vēl pēc minūtes — arī no spēles, bet tad vārdu ņēma no Anglijas pārbraukušais Niks Savaļnieks, kas savā sezonas pirmajā mačā uzreiz atzīmējās ar hat - trick, pārspējot sāncenšu vārtsargu 65., 71. un 83. minūtē.

Vēl šajā kārtā: Preiļu BJSS - FK Smiltene/BJSS 2:1, FK Jēkabpils/JSC - JFK Saldus 2:1, Rīgas Futbola skola - FK 1625 Liepāja 3:0, AFA Olaine - FK Tukums 2000/TSS 1:7, FK Ogre - Salaspils 1:1, FB Gulbene - FK Auda 2:1, SFK United - Rēzeknes BJSS 0:1.

Kā redzams, 11. kārtas spēļu iznākumi mūsējiem bijuši izdevīgi, jo zaudējumus piedzīvoja konkurējošās firmas gan no Liepājas, gan Pierīgas, tomēr astoņu punktu intervāls ar rēzekniešiem, kas joprojām nav zaudējuši ne punkta, un sešu punktu starpība ar gulbeniešiem, kas tikai vienreiz cīnījušies neizšķirti, saglabājas.

Šosestdien kārtas centrālais mačs notiks Rēzeknē, kur līdervienība Rēzeknes BJSS uzņems 3. vietā izvirzījušos valmieriešus.

Lai atbalstītu klātienē mūsu futbolistus, sestdien, 14. jūnijā, pl. 12 no Valmieras FK bāzes Sporta ielā 2 uz Rēzekni dosies līdzjutēju autobuss; pieteikties, zvanot pa tālruni 22420300 trenerim Andim.

OTRAJĀ STĀVĀ. Niks Savaļnieks (pa kreisi) cīņā ar Pļaviņu komandas aizsargu. Jāņa Līgata foto