Valmieriešu starti Zemgalē

- 7.Jūlijs, 2014

Jelgavā 28. un 29. jūnijā norisinājās Latvijas sporta veterānu 51. sporta spēles, kurās piedalījās arī atlēti no Valmieras. Pirmais no mūsējiem jau piektdien Daugavas stadionā Rīgā atzīstami startēja Valdis Blūms. Viņš izcīnīja 2. vietu vesera mešanā un pievienojās valmieriešiem Jelgavā, lai turpinātu sacīkstes augstlēkšanā un šķēpa mešanā.

Sestdien Zemgales olimpiskajā centrā sacīkstes sāka soļotāji 5000 m distancē un dāmas šķēpa mešanas sektorā. Ritvars Lērme distanci veica 25:26,29 un atklāja mūsu komandas sasniegumus ar 1. vietu un 15 punktiem. 100 m distancē sīvi cīnījās sprinteri un  Sandra Sprice ar rezultātu 16,98 s izcīnīja 3. vietu, bet Aleksejs Koziņecs ar rezultātu 18,04 s ierindojās 6. vietā. 800 m skrējienā, konkurējot ar spēcīgām skrējējām, Gunita Šīrante  uzrādīja 7. rezultātu 3:06,45. 1500 m distancē  mūsu Ilgvars Āboltiņš ar rezultātu 5:08,90 un Guntars Inauskis ar rezultātu 4:47,45,  kā sarunājuši, izcīnīja 4. vietas  V55 un V40 vecuma grupās.