Jānis Līgats

Jānis Līgats

Vēl viens solis augšup – "Valmierai" sudrabs

12.Novembris, 2021
Sports
Laikrakstā

Tik tuvu uzvarai Latvijas futbola virslīgā kā šogad Valmiera FC nav stāvējusi nekad. Čempionu tituls starp RFS futbola klubu no Rīgas un Tamaza Pertijas vadītajiem futbolistiem izšķīrās tikai pašā pēdējā turnīra kārtā – 28. pēc skaita, kas notika aizvadītajā svētdienā.

25 gadu jubilejas sezonas priekšvakarā

5.Marts, 2021
Sports
Laikrakstā

Valmieras futbolam šis ir pusapaļas jubilejas gads – tieši pirms 25 gadiem, 1996. gada 29. februārī, tika dibināts Valmieras futbola klubs. Pie kluba šūpuļa stāvēja Imants Saulītis (tā prezidents), Guntars Melecis un komandas pirmais galvenais treneris Jevgēnijs Katajevs. 

Futbola karuselis griežas ne pa jokam

7.Jūlijs, 2020
Sports
Laikrakstā

Optibet virslīgas turnīrā garlaikoties nenākas – spēles ik pēc četrām piecām dienām. Šogad līdzīgi kā pērn arī par ažiotāžu un skatāmu futbolu grēks sūdzēties. Mūsu Valmieras futbola kluba komandai pēdējās spēlēs arvien labāki rezultāti. Pēc lielā zaudējuma pirmajā mājas spēlē pret RFS (0:4) sekoja saistošs cīniņš Ventspilī ar 2:2 gala iznākumā, un beidzot arī pirmā uzvara, turklāt savu skatītāju priekšā, pagājušo pirmdien pret Tukuma futbolistiem (2:0). Pēdējā spēlē piektdien VOC laukumā izcīnīts vēl viens neizšķirts – šoreiz pret FK Spartaks Jūrmala – 2:2. Galvenā trenera Tamaza Pertijas vārdiem izsakoties – ledus ir izkustējies.

Sākusies futbola sezona

19.Jūnijs, 2020
Sports
Laikrakstā

Sestdien startējusi Optibet Virslīgas jaunā sezona, precīzi trīs mēnešus vēlāk par sākotnēji paredzēto atklāšanas datumu. Valmieras futbola klubs atklāšanas spēlē Skonto stadionā Rīgā tikās pret pēdējo divu gadu valsts čempioniem Riga FC. Spēlē ar 2:0 uzvaru svinēja mājinieki.

Valmiera izrādās uz Latvijas futbola lielās skatuves

20.Decembris, 2019
Sports
Portālā

Mūspuses sporta dzīvē šogad, manuprāt, piedzīvoti divi lieli notikumi – Eiropas čempionāts BMX Valmierā un šīs pilsētas futbola komandas – VALMIERA GLASS VIA neticamais (uz mēles gala gan ir cits apzīmējums – pelnītais) panākums Optibet virslīgas turnīrā – izcīnītā 4. vieta. Uz aizraujošo sezonu futbola laukumos vēl reizi atskatījās Valmieras futbola kluba viceprezidents ULDIS PŪCĪTIS.

Veido dekorus svētkiem

11.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau tradicionāli pirms Ziemassvētkiem Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā bija organizēta ģimeņu rīta radošā darbnīca, kuras laikā tika veidoti dažādi dekori – adventes vainagi, eglīšu, galda un telpu rotājumi.

Valsts aizsardzības mācība ienāk skolās

26.Novembris, 2019
Pilsētās un novados
Portālā

2018. gada nogalē Jaunsardzes kustībā aktīvi darbojās un jaunsargu mācību procesā iesaistījās vairāk nekā 8173 bērni un jaunieši, kas gan ir tikai puse no pašas organizācijas izvirzītā mērķa – 2020. gadā cerētā 16000 skaita sasniegšanas.

Valmieras futbolisti izcērt logu uz Eirokausiem

12.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

VALMIERA GLASS VIA komanda veikusi jaunus ierakstus biezajā Valmieras futbola vēstures grāmatā, pabeidzot šīs sezonas Optibet virslīgas turnīru ceturtajā vietā. Cik tur trūka līdz trešajai vietai – viss bija pašu rokās, diemžēl pēdējā spēlē sīksto FK Metta pārspēt neizdevās – spēle beidzās ar vārtiem bagātu neizšķirtu (3:3).

"Alewood" darbi liek par sevi runāt

6.Novembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Alojietis Egils Viļumsons ir galdnieks otrajā paaudzē un SIA Alewood īpašnieks. Uzņēmums Alojā darbojas kopš 2013. gada, veicot dažāda veida galdniecības, celtniecības un restaurācijas pasūtījumus kā Latvijā, tā ārpus mūsu valsts robežām.

Jelgavā neizšķirts, viss izšķirsies Valmierā

5.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Optibet futbola virslīgā beidzot čempionu kausu virs savām galvām pacēluši Riga FC futbolisti un otro vietu kārtu pirms sezonas beigām sev nodrošinājusi RFS. Bet par lielāko turnīra intrigu turpina rūpēties VALMIERA GLASS VIA, FK Spartaks un FK Ventspils trijotne – vietu sadalījums no trešās līdz piektajai vietai izšķirsies šo komandu starpā akurāt līdz ar pēdējo tiesneša svilpienu šā gada aizraujošajā turnīrā. 

Lieliskā Valmiera turpina uzvarēt

30.Oktobris, 2019
Sports
Laikrakstā

Dienā, kad zeme ar debesīm dejoja, sagriezdama kārtīgu negaisa virpuli virs Valmieras, Optibet Virslīgas spēlē tikās tiešās konkurentes par vienu no ceļazīmēm uz nākamā gada Eirokausiem – VALMIERA GLASS VIA un FK Spartaks.

Jauniešiem rūp pasaule rītdien

29.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Portālā

Lai arī aptaujas rāda, ka tieši jaunieši ir viskūtrākie atkritumu šķirotāji, tai pašā laikā viņi ir pirmie, kas gatavi domāt globāli, atsakoties no plastmasas iepakojuma un pievēršoties zaļajam dzīvesveidam. Šajā sakarā iztaujāju Valmieras Viestura vidusskolas absolventes ELIZABETI LOČMELI un ELVITU ALKSNI, kuras skolas laikā tika iesaistījušās Ekoskolu kustībā, kā arī pārstāvējušas savu skolu Eiropas jauniešu Ūdens parlamentā un šobrīd, jau esot studentu ādā Rīgā, joprojām turpina dzīvot zaļi.

Iedzīvotāji tiekas ar novadu vadību

25.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kocēnu novadā sākušās ikgadējās iedzīvotāju sapulces, no 21. līdz 30. oktobrim tās norisināsies kopumā septiņos ciemos – Bērzainē, Dikļos, Dauguļos, Kocēnos, Rubenē, Vaidavā un Zilākalnā.

Ar skatu no malas

23.Oktobris, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Kā zināms, jau piecus gadus Rīgā savu mājvietu radusi Krievijā populārā ziņu portāla «Meduza» redakcija. Nupat «Meduza» sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru īstenoja kopēju projektu redakcijas darbiniekiem, tas ir pārsvarā Krievijas pilsoņiem, atbildot uz jautājumiem par to, kā ir dzīvot un strādāt Latvijā. Kopumā rezultāts, vismaz man, izskatījās nedaudz izpušķots, lai gan dažviet izteiktās atziņas bija visai interesantas.

Valmiera parāda raksturu uzvarā pār Liepāju

22.Oktobris, 2019
Sports
Laikrakstā

Ar žilbinošu uzvaru (3:2) svētdien Liepājā Tamaza Pertijas vadītie VALMIERA GLASS VIA futbolisti uzsākuši atlikušo četru spēļu sēriju Optibet virslīgas šīs sezonas turnīrā. Šī uzvara valmieriešiem joprojām saglabājusi cerības cīņā par kāroto – vietu nākamā gada Eirokausos.

LAIKI BIJA: Buru lidotāji Valmierā

19.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Brīvās Latvijas laikā 30. gadu otrajā pusē valstī bija novērojams aviācijas bums. Arī Valmierā ap šo laiku darbojās pat divas organizācijas. Ne visi varēja atļauties lidot ar motorlidmašīnām, tāpēc īpašu popularitāti izpelnījās planieri, ar tiem lidoja tajā laikā sauktie buru lidotāji.