Egīls Kaužēns

Valmieras novada BUB

13.Aprīlis, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Gads rit jau aprīlī, bet notikumi Ukrainā un pasaulē liek pārdomāt daudz dažādu lietu, gan aizvedot mūs patriotisku jūtu varā, gan līdz skumju un līdzjūtības izjūtām. 

Kā vīrusu apkaro Giterslo apriņķī

12.Augusts, 2020
Pie mums un citur
Laikrakstā

Jūlija beigās Valmieras rajona brīvprātīgie ugunsdzēsēji viesojās Giterslo apriņķī. Vizītes laikā apmeklējām Giterslo reģiona brīvprātīgo ugunsdzēsēju skolu pilsētā Redas Videnbrukas pilsētā, kurā šobrīd izvietots galvenais vadības centrs saistībā ar Covid -19 vīrusu.

Viesojas draugi no Gīterslo

9.Maijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

26. aprīlī ar košu ugunsdzēsēju auto Valmierā ieradās vācu draugi no Gīterslo — Dirks Holtkamps un Erihs Peics. Vizītes laikā, kā ierasts, tika apvienots patīkamais ar lietderīgo, un lielā sarkanā mašīna taisnā ceļā brauca uz Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādi «Auseklītis».

Jauni ugunsdrošības speciālisti

8.Maijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība no 14. februāra līdz 28. aprīlim saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijā un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā apstiprinātu 160 stundu apmācības programmu organizēja brīvprātīgo ugunsdzēsēju apmācību ugunsdrošībā un ugunsdzēsībā.

Tiekas jaunie ugunsdzēsēji

15.Marts, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Prast rīkoties dažādās nelaimes situācijās, zināt ugunsdrošības prasības, mācīties darboties komandā, apgūt ugunsdzēsības sporta disciplīnas un ne tikai to no 9. līdz 12. martam bija iespējams iemācīties Naukšēnos jauno ugunsdzēsēju izbraukumu treniņos ar nosaukumu «Zini un esi drošs».

Firmas Miele ugunsdzēsēji Valmierā!

30.Augusts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau martā, viesojoties pie Gīterslo brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem Vācijā, mūsu draugi slepus izvaicāja, kad notiks Valmieras brīvprātīgo ugunsdzēsēju 150 gadu jubilejas svinības. Ielūdzām draugus uz košajiem Valmieras pilsētas svētkiem jūlija nogalē, kad plānojām svinēt apaļo Valmieras Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības 150 gadu jubileju, bet vācu draugi ar nelielu nožēlu atbildēja, ka ierasties apsveikt varēs tikai augusta beigās. Tā mēs vienojāmies, ka svarīgs ir nevis ierašanās datums, bet kopības sajūta un mūsu ilgstošā draudzība. Nu draugi no Vācijas ir klāt ar pārsteidzošu apsveikumu — tas ir mazlietots ugunsdzēsēju auto, kas 20 gadus sekmīgi ir kalpojis firmas Miele ugunsdzēsēju komandai. Jāteic, ka auto ir teicamā stāvoklī, un Valmieras BUB vīri par jauniegūto auto pauž neviltotu prieku. Paldies Gīterslo draugiem no Vācijas!

Brīvprātīgie ugunsdzēsēji viesojās Gīterslo

7.Jūlijs, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pēc Līgo un Jāņu svētkiem Pēterdienā Valmieras rajona brīvprātīgo ugunsdzēsēju delegācija devās pieredzes apmaiņas braucienā pie vācu draugiem, brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem Gīterslo apriņķī. Galvenais uzdevums bija iepazīties ar vācu jauno ugunsdzēsēju sacensību organizēšanu, nolikumiem un redzēt, kā tas izskatās praktiski.

Gīterslo ugunsdzēsēji Naukšēnos

3.Augusts, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ugunsdzēsības sacensības «Frēzes kauss» pirmo reizi tika organizētas 2003. gadā Naukšēnos, un to nosaukums tika radīts par godu ugunsdzēsēju priekšniekam Gīterslo apriņķī Vācijā Helmutam Frēzem. H. Frēze Valmieras rajona un Gīterslo apriņķa sadraudzības ietvaros daudzkārt viesojās Valmieras apkārtējo pagastu ugunsdzēsības vienībās un organizēja būtisku materiālā pabalsta sagādi mūsu pagastu ugunsdzēsēju komandām, lai uzlabotu gan operatīvo darbu, gan komandu sadzīvisko ikdienu. Kopš 90. gadiem mūsu komandas saņēma ugunsdzēsības inventāru, celtniecības materiālus un emocionālu iedvesmu, viesojoties pie vācu draugiem Gīterslo.

«Dzietiem» pieci gadiņi!

8.Marts, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ar mīļu, piecgadnieka sparīgu, pārliecinošu un lepnuma pilnu aicinājumu mēs, Beverīnas novada Brenguļu pagasta deju kolektīvs «Dzieti», paziņojam: mūsu mīļie draudziņi, mums ir pieci gadiņi!