Ritma Pētersone-Cepīte

Mūzikā, mākslā un dzejā

4.Augusts, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Burkānciemā 13. augustā viesmīlīgās Andersonu ģimenes mājvietā Bērzu ielā 14 notiks otrais Mūzikas un mākslas svētku koncerts. Skanēs ne tikai mūzika, klātesošajiem būs brīnišķīga iespēja iepazīties arī ar jauno dzejnieci Gitu Kārkliņu, kas savus darbus paraksta ar pseidonīmu Gita Neverita.

Mācīsim bērniem mūzikas pasauli!

21.Augusts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pamatskolas Universum mūzikas skola Valmierā arī šajā mācību gadā piedāvā iespēju ikvienam interesentam, kurš vēlas nodarboties ar mūziku. Profesionālās ievirzes izglītības programmās aicinām mācīties bērnus, kuri vēlas uzsākt mācības gan 1. klasē, gan vēlākos posmos, piedāvājam klavieru, vijoles, sitaminstrumentu, ģitāras, flautas, klarnetes, fagota, saksofona, trompetes, eifonija un tubas spēles apmācību. Aicinām arī pirmsskolas vecuma bērnus — nodarbības notiek sagatavošanas klasē muzikālo dotību, ritma izjūtas un intelektuālo spēju attīstībā, no četru gadu vecuma aicinām mācīties bērnus klavierspēlē.

Mūzikas svētki Burkānciemā

24.Jūlijs, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Pagājušās sestdienas vakarā Burkānciemā, Namdaru ielā, mūzika aicināja garāmgājējus piestāt un ieklausīties skaņu burvībā, mūzikas svētki bija pulcējuši kuplu klausītāju pulku. 

Mūzika Namdaru ielas dārzā

10.Jūlijs, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Mūzikas svētku laiks. 18. jūlija vakarā Namdaru ielā izskanēs dārza koncerts – krāsains kā pati vasara. Koncertā uzstāsies Kremerata Baltica Stīgu trio, kura sastāvā muzicē valmieriete Madara Pētersone/vijole, Jevgēnija Frolova/alts un Pēteris Čirkšis/čells, pianisti Helēna Kundrāta un Ingmars Zemzaris, vijolnieces Anita Balčuna un Biruta Vaivode, dziedātāji Anta Jankovska un Nauris Indzeris. 

Svētki Mūzikai

12.Decembris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ar skaistu un daudzpusīgu koncertprogrammu Mūzikas skola Universum svinēja savu pirmo gadskārtu un pelēcīgo 5. decembra pievakari piepildīja ar dzīvespriecīgu un apliecinošu muzicēšanu. Koncerts vienlaikus bija arī kā atskaites punkts, ko gada laikā skolotāji un audzēkņi ir paveikuši. Kā savā uzrunā atzina koncerta vadītājs Aivars Cepītis, gada laikā skolotāji un audzēkņi ir paveikuši daudz – ne tikai čakli mācījušies, bet arī aktīvi koncertējuši.

Muzicēšanas prieks

6.Septembris, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Svētdien, 30.augustā, Vidzemes Koncertzālē Cēsis izskanēja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas organizētais Vidzemes reģiona mūzikas skolu audzēkņu koncerts Vidzemes talanti.