Liene Pinne

Gada nogalē godināti divi Valmieras novada Dimanta pāri

5.Janvāris, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2023. gada nogalē, 29. decembrī, klātesot ģimenes locekļiem, godināti divi Valmieras novada Dimanta pāri – Līga un Andris Ciguži un Skaidrīte un Jānis Ruki. Šīs ir ģimenes, kurās viens otram pateicībā par gariem laulībā kopīgi pavadītiem gadiem var teikt: «Paldies, ka man esi, jo man ar tevi kopā ir tik labi un viegli!» 

Skolēni izzina radiācijas ietekmi

22.Novembris, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centrs sadarbībā ar Valmieras 2. vidusskolu izstrādājuši mācību materiālus padziļinātas izpratnes veicināšanai par radiāciju 8. – 12. klašu skolēniem.

Uzsākta Valmieras Valsts ģimnāzijas pārbūve un mācību vides uzlabošana

29.Jūnijs, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Lai sekmētu kompetenču pieejā balstītu vispārējās izglītības satura pakāpenisku ieviešanu, lai skolēniem no Valmieras un jaunveidojamā Valmieras novada būtu iespēja apgūt augsta līmeņa zināšanas drošā, modernā un sakārtotā vidē, uzsākta Valmieras Valsts ģimnāzijas (VVĢ) pārbūve un mācību vides uzlabošana. 

Karantīnas laikā darbību pārtrauc atsevišķas grupas PII «Ezītis» un PII «Sprīdītis»

26.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras pilsētas pašvaldība, atsaucoties uz SPKC aicinājumu, pēc brīvprātības principa organizējusi Covid-19 testēšanu izglītības iestāžu darbiniekiem. Veikta arī izglītības iestāžu bērnu vecāku aptauja, lai noskaidrotu viedokli par iespēju testu veikt arī bērniem. Siekalu testu veikšanai atsaukušies 565 bērnu vecāki. 

Valmieras pilsētas pašvaldības darbs ārkārtējās situācijas laikā

17.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību un rūpētos par darbinieku un apmeklētāju veselību, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izvērtēt nepieciešamību līdz 2020. gada 14. aprīlim apmeklēt klātienē Valmieras pilsētas pašvaldību, tās iestādes un kapitālsabiedrības. Aicinām primāri izmantot elektronisku un telefonisku saziņu.

Aicinām iepazīties ar Valmieras pilsētas pašvaldības, tās iestāžu un kapitālsabiedrību darbību.

Pateicas par pašaizliedzīgo rīcību

1.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakar Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks pateicās Valmieras pašvaldības policijas inspektoriem Agrim Drandem un Mārtiņam Zurģim par nesavtīgu, profesionālu un drosmīgu rīcību, glābjot cilvēka dzīvību.